С П И С О К осіб, які перебувають на квартирному обліку для отримання житлових приміщень у виконкомі Мостиської міської ради станом на 01.08. 2015 рік.

№/№

п/п

Прізвище, ім’я та

по-батькові

Рік зарахування на квартирний облік

1

2

3

 

Черниш Марія Михайлівна

1978

 

Купрейчук Володимир Анатолійович

1980

 

Фігура Володимир Юліанович

1980

 

Наконечний Віталій Омелянович

1985

 

Брода Марія Станіславівна

1985

 

Антоняк Ігор Андрійович

1985

 

Мартинович Лідія Ярославівна

1986

 

Мазурик Олександра Романівна

1986

 

Летньовська Любомира Ярославівна

1986

 

Стоколоса Даниїла Євстахівна

1986

 

Гіркова Марія Іванівна

1986

 

Смук Ганна Михайлівна

1986

 

Мельник Дарія Миколаївна

1987

 

Кучкодан Галина Антонівна

1987

 

Груник Люба Омелянівна

1987

 

Нізінська Ірина Станіславівна

1988

 

Костик Віра Андріївна

1990

 

Кошик Марія Степанівна

1990

 

Кучмак Анатолій Миронович

1990

 

Москалик Галина Віталіївна

1990 (2013)

 

Яремко Наталія Павлівна

1990

 

Руснак Галина Іванівна

1990

 

Бабин Ігор Іванович

1990

 

Матвіїв Олександра Миронівна

1991

 

Сорока-Тиндик Галина Богданівна

1991

 

Кухта Ярослав Станіславович

1991

 

Прихідько Тетяна Петрівна

1991

 

Калита Ольга Іванівна

1991

 

Паславська Леся Петрівна

1991 (2014)

 

Кадикало Оксана Василівна

1992 (2015)

 

Огородник Ірина Євстахівна

1992 (2011)

 

Сувало Олег Михайлович

1993

 

Клімова Стефанія Михайлівна

1993

 

Вовк Богдан Олексійович

1994

 

Бернась Броніслава Іванівна

1994

 

Яцейко Надія Володимирівна

1995

 

Тарнавський Ігор Орестович

1998

 

Врубель Володимир Іларіонович

1998

 

Кахнич Василь Якович

1999

 

Яремко Руслан Миронович

1999

 

Завальська Оксана Богданівна

2000 (2015)

 

Сінькевич Ігор Васильович

2001 (2011)

 

Пушкар Василь Володимирович

2001

 

Свята Ілона Генриківна

2005

 

Семесюк Лариса Василівна

2006

 

Олійник Богдан Зіновійович

2007 (2014)

 

Сотурчак Леся Євстахівна

2007

 

Головащенко Андріана-Зоряна Іванівна

2007

 

Осідач Любов Романівна

2008

 

Макар Юрій Омелянович

2008

 

Химка Олег Романович

2008

 

Хома Лілія Йосифівна

2008

 

Харченко Анна Ігорівна

2009

 

Джала Сергій Юрійович

2009

 

Білоус Юрій Богданович

2009

 

Кічак Юрій Васильович

2009

 

Матчишин Ольга Антонівна

2013

 

Костецький Андрій Антонович

2013

 

Костецька Марта Антонівна

2013

 

Костецька Христина Антонівна

2013

 

Чех-Олексів Марта Богданівна

2014

 

Бук Олена Миколаївна

2015

 

 

 

 

Спеціаліст міської ради І.Свята